Jos Luypaers

Top-teams die (samen)werken met plezier! j.luypaers@dmwgroep.nl

Roland Monsma

Project Manager Sales r.monsma@dmwgroep.nl

Anita den Hollander

Veranderen & Continu Verbeteren a.denhollander@dmwgroep.nl

Cisca Scipio

Dynamisch ondernemen met passie, doel- en resultaatgericht

Cees Noordzij

HRM Professional / Sparring Partner MKB a.i. c.noordzij@dmwgroep.nl

Theo van Moll

Sr. Software Consultant t.vanmoll@dmwgroep.nl

Henk Wijnen

GEDREVEN FINANCIEEL MANAGER / CONTROLLER h.wijnen@dmwgroep.nl

Wim Verstappen

Innovatie - & Prgrammamanager w.verstappen@dmwgroep.nl

John Bus

CFO/Financieel manager en consultant j.bus@dmwgroep.nl

Xavier van der Putten

Business Developer Duurzame Technologie x.vanderputten@dmwgroep.nl

Marjanne Slot

Projectmatige tekstschrijver m.slot@dmwgroep.nl

Marco van Pelt

Senior (Interim) Human Resource Manager m.vanpelt@dmwgroep.nl

Maarten Rademaker

Marketing consultant en organisator m.rademaker@dmwgroep.nl

Grad Peeters

Informatie-/Automatiseringsmanager g.peeters@dmwgroep.nl

Hans Vlessert

Doelgerichte No-Nonsense Programmamanager h.vlessert@dmwgroep.nl